Мотористите от ямболския клуб "The Riders MC" поведоха над 150 участници от Ямбол и страната в традиционното откриване на мотосезона. Рокерите преминаха с внушително шествие по основни улици на града, преди да се отправят към местността Бакаджик, където традиционно се отслужва молебен за здраве и безаварийно пътуване – жест, който те спазват всяка година.
С рев на двигатели и добро настроение участниците дадоха символично начало на новия сезон, обединени от любовта към моторите и свободата на пътя.
Организаторите призоваха за отговорно поведение на пътя през целия сезон.
Традицията събира всяка година десетки любители на моторите и поставя началото на активните месеци за всички, избрали свободата на две колела.
Банско събира световния елит на дигиталните номади и засилва туризма извън сезона
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
Бургас затяга мерките срещу пожари: проверки, санкции и засилен контрол в рисковите райони
Тир се блъсна в мантинелата на АМ "Тракия" и се озова в канавка край Карнобат
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си