МВР разпространи снимки на четиримата непълнолетни, обвинени за нападение над 14-годишно момче в градския транспорт в София.
Софийският районен съд ще разгледа днес мерките им за неотклонение.
Нападателите бяха задържани след проверка на записите от камерите в превозното средство и разпознати от пострадалото момче. Извършителите са двама младежи на по 15 години и други двама на 16 и 17. Единият от тях е изключен от училище преди година.
В петък четиримата нападнаха и съблякоха до кръста ученик, облечен с екип на ЦСКА. Само ден по-късно пострадалото момче спечели сребърен медал на националното първенство по самбо. Извършителите са задържани за 72 часа. Повдигнати са им обвинения за грабеж.


Претоварване в Детската УНГ клиника на ИСУЛ: Около 50 деца с усложнения за две седмици
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията