Намушкаха с нож мъж в столицата
Инцидентът е станал по обяд в района на Зона Б-5, близо до търговски център. Намушканият е тръгнал да търси помощ, когато е забелязан от граждани, които са подали сигнал на телефон 112.

Пред тях мъжът разказал, че бил нападнат от двама наркомани и прободен с нож, искали да му отмъкнат портмонето. По неофициална информация в него е имало около 160 лева.
Извършителите се издирват, те са криминално проявени, познати на полицията. Пострадалият е в стабилно състояние, настанен е в болница "Пирогов".

По темата работиха: Борислава Алексова, Виктор Борисов
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско
Двама младежи са с опасност за живота след скандал в местност край Варна (СНИМКИ)
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?