Нова стрийт фитнес площадка беше открита в Южен парк II в София. По време на събитието кметът на столицата Васил Терзиев заяви, че проектът е пример как активни граждани и общината могат да работят заедно в полза на града.
Площадката е реализирана благодарение на усилията на група съмишленици, които са събрали по-голямата част от необходимите средства, а Столичната община осигурила допълнителното финансиране чрез програмата „Идеи за града“.
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията