Столична община стартира записването за второто издание на лятната програма „Витоша на децата“. Инициативата дава възможност на най-малките софиянци да прекарат част от ваканцията си сред природата с игри, спорт и образователни занимания.
Кандидатстването вече се извършва през специалния сайт vitoshanadecata.com, където родителите могат да разгледат различните програми, дати и възможности за дневни лагери или такива с нощувка.
Началото на кампанията съвпада символично с Международния ден на детето – 1 юни.
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията