Стабилно е състоянието на тригодишното момченце, което беше докарано по спешност в "Пирогов", след трагичния случай във Враца. Детето е оперирано и засега няма опасност за живота му. Това потвърдиха от спешната болница за БНТ.
При тежкия криминален случай вчера откриха мъртва жена в дома ѝ, заедно с 3-годишното ѝ дете, което беше тежко ранено. Мъртвата жена на 31 години и е от Словакия. Тя е намерена от мъжа, с когото живее в момента и двете ѝ деца от предишния ѝ брак.
По-рано през деня жената е подала сигнал до МВР-Враца за скандал. Продължава разследването по случая, засега няма информация за задържани. Една от версиите, по която се работи, е за убийство.
Опит срещу пътния травматизъм: Работеща мярка ли е монтирането на разделителни колчета?
Сигнал за незаконно строителство във „Връбница“: Информация за 16 случая е предадена на прокуратурата
Лятна буря в София: Получени са 100 сигнала за паднали дървета и наводнени участъци (СНИМКИ)
Проверяват версията за отвличане по случая с изчезналото дете във Варна
Лятна буря в София: Получени са 100 сигнала за паднали дървета и наводнени участъци (СНИМКИ)