Собствениците на домашни кучета, регистрирани в Община Пловдив, могат да
платят годишната такса за притежаване по банков път. Така ще се избегне чакането на гише в районните кметства. Това са част от превантивните мерки срещу разпространението на коронавируса.
Като основание за плащането на сумата от 30 лв., собствениците е
необходимо да отбележат, че това е такса за 2020 г. за притежаване на куче
и индивидуалния номер на картона на домашния любимец.
Данните за електронно заплатените годишни такси ще се въвеждат по служебен
ред в Електронния регистър на домашните кучета, отглеждани в Пловдив, съобщиха от общината.
В случай, че собственикът е предоставил електронен адрес за контакт, на
посочената електронна поща ще получи Удостоверение за платена годишна такса.
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Санкциите срещу Русия: Синодът излезе с решение, че не е в компетенцията му да се произнесе по този въпрос
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата