Сестрите триумфираха след четири поредни победи в надпреварата.
Водачките в схемата Стефани Стоева и Габриела Стоева спечелиха титлата на двойки жени на турнира по бадминтон от сериите "Tour Super 100" в Ал-Аин (ОАЕ).
Европейските шампионки и пети от световното първенство в Париж 2025 победиха на финала номер 5 Ян Фей Чън и Лян Чън Сун (Тайван) с 21:8, 21:13 за едва 26 минути на корта.
Така сестрите триумфираха след четири поредни победи в надпреварата.
За Стефани и Габриела Стоеви титлата е пета за 2025-а година след златото на Европейското първенство и първите места на турнирите "Challenge" в Иран, Италия и Белгия.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро