Всички бяха готови да се борят, каза халфът на ПСЖ при спечелването на втория пореден трофей в Шампионската лига.
Халфът на ПСЖ Витиня коментира победата над Арсенал (1:1, 4:3 след дузпи) във финала на Шампионската лига.
„Мисля, че това беше може би най-важният мач за сезона и всички бяха готови да се борят. Да завършим сезона по този начин е най-голямата мечта – втора титла в Шампионската лига подред. Толкова съм горд, всички са горди, Париж е горд, нашите семейства са горди. Днес можем да кажем, че сме най-добрите в Европа. Наслаждаваме се да играем в този отбор. Всички сме скромни и това те кара да искаш да дадеш повече. Но сега просто искаме да празнуваме с жителите на Париж“, цитиран е 26-годишният португалец на уебсайта на УЕФА.
Витиня беше обявен за играч на мача във финала на Шампионската лига.
Мястото, където паметта никога не угасва: 9/11 мемориалът в сърцето на Ню Йорк
Шотландия мечтае за исторически пробив срещу Бразилия в решителен сблъсък на Мондиал 2026
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?