"Железничарите" отстъпиха на Лехия Гданск.
Локомотив София отстъпи на Лехия Гданск с 1:2 във втората си контрола на турска земя. В първата си проверка "железничарите" паднаха от Радник Сурдулица с 0:2.
Поляците откриха след около половин час игра, когато Камило Мена се разписа на празна врата. Локомотив изравни чрез Георги Минчев четвърт час по-късно.
В 80-та минута обаче тимът от Гданск се добра до успеха.
Луан Аугусто наруши правилата в наказателното поле, а Богдан Виуник не сбърка от бялата точка за крайното 2:1 в полза на Лехия.
Бруно Фернандеш отхвърля офертите от Саудитска Арабия и остава в Манчестър Юнайтед
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата