България ще подпише споразумението по програма Инициативи за обществено здраве. Над 15 млн. и 780 хил. евро ще получи страната ни до 2017-та година.
Средствата са предназначени за управление на здравеопазването, репродуктивно, детско и психично здраве и преодоляване на неравенствата между групите потребители. Парите са предоставени по Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство. Целта е да се стимулира икономическото развитие на новите държави-членки на ЕС.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (ВИДЕО)