ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Първа студентска конференция "Летящ старт"

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:21 мин.
У нас

Първа студентска конференция "Летящ старт" ще се проведе днес в столицата. Форумът се организира под патронажа на посланика на САЩ в България Джеймс Уорлик.

първа студентска конференция летящ старт

Първа студентска конференция "Летящ старт" ще се проведе днес в столицата. Форумът се организира под патронажа на посланика на САЩ в България Джеймс Уорлик.

Конференцията има за цел да насърчи предприемаческия дух у студентите, както и да допринесе за развитието на техните лидерски умения, инициативност и креативност.

Около 200 студенти ще се включат в различни семинари по теми за планиране и управление на кариерата. Те ще дискутират въпроси за бизнес етиката, за грижата за околната среда и предприемачеството.

Ще се срещнат и с утвърдени мениджъри, с които ще обсъдят практически казуси в различни сфери на бизнеса. Най-добре представилите се 20 студенти ще бъдат поканени на стаж в компаниите, участници в инициативата.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?