ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
ОГРОМНИ! България си осигури световен финал
Чете се за: 04:30 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Среща на министър Трайков с министър-председателя

bnt avatar logo от Валентина Крушкина
A+ A-
Чете се за: 00:33 мин.
Икономика

Една от причините да бъде освободен заместник-министърът на икономиката и енергетиката Марий Косев е стилът му на водене на преговори, който бил такъв, че винаги възниквали проблеми.

среща министър трайков министър председателя

Една от причините да бъде освободен заместник-министърът на икономиката и енергетиката Марий Косев е стилът му на водене на преговори, който бил такъв, че винаги възниквали проблеми.

Това обясни икономическият министър Трайчо Трайков. Оплаквания имало не само от руснаци, но и от американци, гърци, турци, чехи, германци, австрийци.

Тази вечер Трайков очаква среща с премиера, на която да чуе какви са забележките към управлението на ведомството му. В сутрешния блок на БНТ вчера Бойко Борисов заяви, че нещата в енергетиката куцат, а Трайков, както и освободеният зам.-министър Косев пътуват твърде много в чужбина.

Трайчо Трайков:
- Той има претенции и е прав да има, защото и аз имам претенции, а пък моите заместници също имат. Така че, ако няма претенции и нямаме визия как нещата да бъдат още по-добре значи или сме свършили цялата работа, което е невъзможно, или сме си свършили идеите и желанието и вече не сме за тази работа.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?