Евроволей: България срещу Франция - 2:3 (ОБНОВЕНА)

България отстъпи пред отбора на Франция в невероятно тежък и оспорван мач.

евроволей българия франция обновена
22:21, 17.10.2015
Чете се за: 01:11 мин.
У нас
България отстъпи пред отбора на Франция в невероятно тежък и оспорван мач. Нашите момчета без проблем спечелиха първия гейм. Втория също се наложиха, макар и по-трудно. Решаващ се оказа третия гейм, с който на практика французите обърнаха мача. Българският отбор отстъпи минимално в него с 24:26. В четвъртия гейм французите тръгнаха силно, но България успя да изравни при 16:16. След това играта се водеше точка за точка до 20:20 и в края на краищата французите спечелиха с 25:21. Всичко се реши в петия гейм. ***        ***        **** Първите две точки в тайбрека бяха за България. При 2:1 Нгаре би сервис в мрежата - 3:1 за България. При 4:1 за България  играта тръгна точка за точка, като нашите допуснаха изравняване 5:5 , пак поведоха - 6:5, но французите обърнаха - 8:6. За следващата точка Франция поиска проверка на видеозаписа, но точката беше за България. Нашият отбор изравни при 9:9. Нашите изостанаха при 11:13. Петият гейм завърши 15:13 за Франция ***       ***       *** Националният отбор по волейбол на България води с 2:1 срещу Франция в битка за финала на европейското първенство. Едно е сигурно - страната ни ще бъде сред 4-те най-добри на континента. В първия гейм България показа стабилен превес - 25:18. Вторият завърши с малка преднина за бългрския тим с 25:22. Изключително оспорван беше третият гейм, в който нашите момчета загубиха с 24:26. Hungary Migrants Французите не са отбор, който се огъва лесно. Hungary Migrants Hungary Migrants В четвъртия гейм Франция направи първите две точки и запази тази преднина до 9:7. При този резултат нашите момчета спечелиха точка след едно дълго разиграване, при което трима от французите се оказаха на земята. Следващата си точка французите спечелиха в оспорвана ситуация и се наложи да бъде прегледано видеоповторението. (Впрочем, видеоповторенията се осигуряват от 26 камери). След това французите бързо направиха още 2 точки до 12:8. Българският отбор "натисна", демонстрира тотално превъзходство и от 15: 11 изравни на при 16:16. От тук играта тръгна точка за точка и вървя така до 22:20, уви - за Франция. Французите поведоха до 24:20 и геймът завърши при 25 на 21. Победителят ще срещне тима на Словения, която се класира за финала на Евроволей, след като надигра Италия с 3:1 гейма.

22:06, 16.07.2024
Общинари от ГЕРБ в София поискаха две оставки - не били допуснати до завода за боклук
21:53, 16.07.2024
Чете се за: 00:35 мин.
"Референдум": 60% смятат, че няма да има правителство и е по-добре да отидем на нови избори
21:38, 16.07.2024
Чете се за: 00:52 мин.