Преговорите между БДЖ и стачния комитет продължават вече пети час, но до момента няма изгледи за сближаване на позициите и край на стачката.
Преговорите между БДЖ и стачния комитет продължават вече пети час, но до момента няма изгледи за сближаване на позициите и край на стачката.
Въпреки това от ръководството на железницата са обнадеждени, че скоро протестът ще приключи, защото според тях той е незаконен.
Владимир Владимиров - председател на борда на директорите в БДЖ: "Има срив във стачката, тази сутрин са стачкували 112 служители, а обикновено по това време стачкуват 280. И за това се възползвам да призова всички служители на железницата да продължат нормално работа. Стачката е незаконна и води до много загуби в пътнически превози, а искам да подчертая, че в товарни превози има 0 стачкуващи!"
Росен Зарков - представител на Стачния комитет: "Днес няма да се прекрати стачката, абсурд е днеска да се прекрати. За утре не мога да ви кажа нищо, предполагам, че и утре ще продължи като гледам как вървят преговорите!"
Проверките на НАП И КЗП: Сред най-честите сигнали е начинът на връщане на ресто от търговците
Изборното законодателство: Как ще гласуваме през пролетта – с бюлетини и машини или само с машини