В Перник, късно снощи се проведе поредното заседание на Областния кризисен щаб. На него е било решено да се извика екип от психолози, който ще помогне на хората да преодолеят стреса от силното земетресение на 22 май.
В Перник, късно снощи се проведе поредното заседание на Областния кризисен щаб. На него е било решено да се извика екип от психолози, който ще помогне на хората да преодолеят стреса от силното земетресение на 22 май.
Какво още са обсъждали институциите, ще разберем от кмета на Перник Росица Янакиева - вижте видеото.
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк