Земетресение с магнитуд 2,3 по Рихтер имаше тази сутрин в 8.49 на 32 км югозападно от София. Епицентърът е бил в Радомир. Тази нощ други земни трусове не са регистрирани на територията на София и Перник. След силния трус от 22 май досега в Пернишко е имало над 400 вторични труса. Наш екип и днес е в района най-тежко засегнат от земетресението.
Земетресение с магнитуд 2,3 по Рихтер имаше тази сутрин в 8.49 на 32 км югозападно от София. Епицентърът е бил в Радомир. Тази нощ други земни трусове не са регистрирани на територията на София и Перник. След силния трус от 22 май досега в Пернишко е имало над 400 вторични труса. Наш екип и днес е в района най-тежко засегнат от земетресението.
Вижте във видеото как живеят хората от с. Мещица, които трябваше спешно да напуснат домовете си.
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк