Кабинетът отпусна допълнително 1 милион лева в помощ на пострадалите от земетресението в София и Перник. Еднократната помощ за семейство е 325 лв., а общият брой одобрени молби е над 6 000, обясни социалният министър Тотю Младенов.
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра