ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Двегодишно момиченце е прието в болницата с опасност за живота

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:28 мин.
У нас

Двегодишно момиченце от село Голямо Ново е с опасност за живота след наранявания в областта на главата, съобщиха от ОД на МВР в Търговище.

двегодишно момиченце прието болницата опасност живота

Двегодишно момиченце от село Голямо Ново е с опасност за живота след наранявания в областта на главата, съобщиха от ОД на МВР в Търговище.

Детето е настанено за лечение и наблюдение в ОАРИЛ на областната болница. Консултирано е с неврохирург от Варна.

Вчера около 19 часа момиченцето е докарано в Центъра за спешна медицинска помощ в безпомощно състояние.

В Районното управление на полицията в Търговище за 24 часа са задържани майката - З.С. /21 г./ и мъжът, с когото тя живее - С.А. /30 г./ и двамата от с. Голямо Ново. Те са задържани за изясняване на обстоятелствата, довели до инцидента, допълват от полицията.

Майката обяснила пред органите на реда, че детето плачело и тя го ударила по дупето. Допълнила, че е ударено и от мъжа, с когото живее, обясни директорът на ОД на МВР в Търговище комисар Станимир Парашкевов, цитиран от БТА.

По случая е образувано досъдебно производство. Материалите по случая ще бъдат докладвани в Районна прокуратурата в Търговище. Уведомен е и Отделът за закрила на детето в Търговище.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Пешеходец загина при тежък инцидент на АМ "Тракия"
Чете се за: 01:12 мин.
У нас
Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?