ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Задържани за измама: Българи създали фалшив QR код за...
Чете се за: 01:02 мин.
Съдът пусна бившия директор на 138-о училище срещу 5000 лв.
Чете се за: 03:17 мин.
Столичната община въвежда зелен билет за градския...
Чете се за: 00:42 мин.
Увеличиха присъдата на Рангел Бизюрев за убийството на...
Чете се за: 01:30 мин.
Президентът пред "Величие": Необходими са...
Чете се за: 04:20 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Краят на света идва в “Срещу новините”

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:39 мин.
У нас

Краят на света се задава. Или поне в поредното издание на сатиричното уикенд шоу „Срещу новините" по БНТ1. Тази събота от 19:00 часа водещите Косьо Лунгов и Играта ще правят планове и ще гадаят датата 21.12.2012 г., само шест дни преди наистина да видим какво са искали да ни кажат маите с календара си.

краят света идва новините
Краят на света се задава. Или поне в поредното издание на сатиричното уикенд шоу „Срещу новините" по БНТ1. Тази събота от 19:00 часа водещите Косьо Лунгов и Играта ще правят планове и ще гадаят датата 21.12.2012 г., само шест дни преди наистина да видим какво са искали да ни кажат маите с календара си.

Гости в студиото на "Срещу новините" ще бъдат психологът Еленко Ангелов, Лъчезар Филипов от Института по космически изследвания при БАН, Коцето Калки и Драго Симеонов, които ще умуват защо през няколко години се измисля нов край на света и коя е следващата дата, на която ще се обяви, че всичко свършва.

Страстите ще се успокоят с коледното настроение на специалните гости в съботното издание на „Срещу новините" - Роро Кавалджиев и Божидара Бакалова. Двамата ще разкажат подробности около благотворителната кампанията „Holiday Heroes", както и кой и как може да помогне, за да стане тази Коледа по-светла за българите в затруднение.

Неделното предаване ще се нажежи с темата за сигналите за бомби по молове и училища, а специален гост в студиото ще бъде най-младата и харизматична поп звезда Дивна.

Гледайте „Срещу новините" всяка събота и неделя от 19:00 часа само по БНТ1!

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?