Русенски тийнейджъри взривиха интернет пространството с любителския си екшън сериал "Олио". Младите актьори са възпитаници на училището за европейски езици, което е едно от най-елитните в града.
Още в началото трябва да уточним, че екипът на сериала е изцяло от непрофесионалисти. Те са предимно ученици от 11-ти клас в училището за европейски езици, както и една дванайсетокласничка от СОУ "Христо Ботев". Тя изпълнява една от най-отговорните длъжности - поверено й е операторското майсторство на филма "Олио". Мартин Бодуров е режисьор на сериала, както и изпълнител на една от главните роли в него.
За място на снимките на екшън сериала младите актьори са избрали Русе и още 3 насели места в региона. Едно от тях е живописната местност край село Николово, където се намира Лесопарк "Липник". Амбицията на талантите е да станат сред популярните български актьори, а сюжетът да се появи на малкия екран.