На 22-то международно изложение за туризъм и пътувания в района на Източното Средиземноморие от веригата ЕMITT прави впечатление активното участие на балканските страни.
Изложението, което се провежда от 25 до 28 януари, е най-голямото за района на Източното Средиземноморие и е между 5-те най-големи туристически изложения в света. В тазгодишното издание се включиха 1065 участници от около 80 държави.
При влизането във втора палата на Тюяп, където са подредени щандовете на балканските страни, прави впечатление българският щанд, организиран от Министерството на туризма. Представени са четири туристически фирми и три общини. Със самостоятелни щандове участват Банско, Велинград, Варна, представени са различни хотели и туристически дестинации.
Властта представи инициативата "Кошница с грижа": Намаляват с 15% цените на основните продукти
Международните превозвачи готвят протест на 15 юни, ще има затруднения в движението в големите градове
Колега на шофьора от автобус 119 пред БНТ: На това място редовно има гонки
Счупен гръбнак отложи делото срещу единия от обвиняемите за катастрофата с автобус на „Челопешко шосе“
Домакинството на "Евровизия": Кой ще бъде градът-домакин на песенния конкурс?