След като през нощта температурите паднаха до -15 градуса, а на някои места продължи да вали сняг, пътните настилки в страната са заснежени - на места мокри, по усойните места заледени, но са почистени и обработени.
От вчера е в сила ограничение за движение на автомобили в областите Търговище, Русе, Силистра, Разград, Добрич и Шумен. Автомагистрала „Тракия" беше затворена от Зимница до Бургас. А по „Хемус" движението на тежкотоварни автомобили на територията на Област София се осъществяваше контролирано и поетапно в двете посоки за пътуващите в посока от и за Видин. Магистралите „Струма" , „Марица" и „Люлин" са отворени за движение за всички автомобили.
Претоварване в Детската УНГ клиника на ИСУЛ: Около 50 деца с усложнения за две седмици
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията