Ученици от Профилирана гимназия „Леонардо да Винчи” изработиха в Център за защита на природата и животните – Добрич елхи от ябълки, с които гостиха животните по повод предстоящия светъл християнски празник.
Без вода са два туристически района на Халкидики, където почиват много българи