Джипитата се обявиха против замяната на медицинските бележки с амбулаторен лист за извиняване на отсъствията в училище. Според тях това изискване на образователното министерство е незаконосъобразно, документът съдържа лична информация за здравето на пациента, до която трябва да имат достъп само болният, лекарят и определени институции, но не и училищните власти. Общопрактикуващите лекари смятат, че трябва да се търсят други решения.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието