Тази нощ в столичния квартал "Манастирски ливади" се срути лошо укрепен изкоп на новостроящ се блок и заплашва околните сгради.
12-метровият изкоп не е бил добре укрепен и се е напълнил с вода догоре за часове. Вече е наполовина срутена и прилежащата му улица. Намира се на ъгъла на ул. "Боянски водопад" и ул. "Шарл Шампо".
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"