Омбудсманът Мая Манолова и "златните момичета" от националния отбор по художествена гимнастика ще открият в двора на църквата "Св. Св. Кирил и Методий" нова социална кухня. Кампанията се организира с благословията на патриарх Неофит и подкрепата на БЧК.
Тя ще осигурява топъл обяд на социално слаби хора, изпаднали в нужда. Големите търговски вериги ще осигуряват продуктите за обяда, заедно с браншовите съюзи на месопреработвателите, хлебарите и сладкарите. Менюто ще бъде съобразено с православните пости, а в раздаването на днешния обяд ще се включи и земеделският министър Румен Порожанов.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите