Зрители на БНТ сигнализираха, че безстопанствените животни цяла нощ са обикаляли блоковете. Животните са чипирани и явно са избягали от стопанина си. Живеещите в квартала са подали сигнал на тел. 112, но никой не е реагирал. Обадили са и на 7 РПУ, но от там им казали, че не могат да направят нищо след като няма произшествие с животните. Хората не са открили и денонощен телефон на природозащитни организации.
Така необезпокоявани от никой на сутринта рогатите животни започнаха разходка по пътното платно и създадоха маневри за шофьорите.
От снимките се вижда, че дори пресичат спокойно пътното платно до метростанцията на Младост 3.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"