Пожар унищожи хотел в Първомай. Няма пострадали хора, но са нанесени значителни материални щети. Огънят е пламнал малко след полунощ, на метри от болницата в града. Какви са причините за инцидента - вижте подробностите в прякото включване на Деница Торньова.
Пожарът е горял в сграда с хотелска част. Първоначално от полицията обявиха, че е горял медицинския център в Първомай, но той не е засегнат.
Двете сгради са с един и същи собственик - Митко Хубинов, бизнесмен, няколко мандата общински съветник.
Митко Хубинов: На този етап, нещастно стечение на обстоятелствата. Съседите видяли, че гори. Чули гръм някакъв, че гърми нещо. Аз дойдох и в момента, в който дойдох тази кола се беше врязала вътре в тази врата и двете коли горяха. Занимавам се с търговия, лекарства, аптеки, хуманитарни, ветеринарни, медицинският център, така че ще го преодолеем това.
Хубинов допълни, че не дължи пари на никого. Напълно унищожена е цялата покривна конструкция и целия втори етаж на сградата.
Камерите на АПИ засекли кемпера на Ивайло Калушев в края на миналия месец
Бащата на изчезналото момче пред БНТ: Спокоен съм – познавам човека, с когото е синът ми
Свлачища затрудняват движението в района на Велинград и през Кресненското дефиле
Камерите на АПИ засекли кемпера на Ивайло Калушев в края на миналия месец
Съдът потвърди гаранцията от 8000 евро за шофьора, причинил тежката катастрофа край Телиш