Екипи на пожарната се отзоваха на сигнал за прегряла кола на столичните булеварди "Никола Вапцаров" и "Черни връх". Намесата е била необходима заради опасност от избухване на газовата бутилка на автомобила.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"