Първият по рода си у нас високотехнологичен апарат за рехабилитация на деца с церебрална получи специализираната болница "Св. София".
С новата апаратура, дарена от Малтийския орден, децата ще имат възможност за рехабилитация в дигитална сфера. Първата демонстрация беше направена в присъствието на президента Румен Радев и Великия магистър Фра Джакомо.
Болницата е партньор на инициативата "Българската Коледа" и подпомага лечението и рехабилитацията на деца.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Митничари откриха 73 бойни пистолета в камион на „Капитан Андреево“, пътувал за Нидерландия
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели