Булевард "Патриарх Евтимий" вече е затворен за движение заради строежа на две метростанции - на кръстовищата с"Граф Игнатиев" и с бул. „Витоша". Временната организация е за срок от 14 месеца. За това време бул. "Васил Левски" става двупосочен, включително в участъка на пътния тунел пред НДК. В този тунел ще преминава двупосочно както автомобилното движение, така и тролеите.
Подробна информация за реорганизацията на движението може да видите на сайта на Центъра за градска мобилност
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите