Точно шест месеца след като от Агенция Пътна инфраструктура почистиха района край Ботевград до главен път Е-79 - картината е същата - незаконни сметища.
Въпреки обещанията, че ще бъдат поставени контейнери, които редовно да се изхвърлят, места за изхвърляне на боклука няма. Контейнери има на бензиностанции и заведения, но ТИР-овете не спират на регламентираните паркинги, за да не плащат и предпочитат да са извън тях като просто изхвърлят отпадъците до камиона. Районът е изключително замърсен след отварянето на Дунав мост 2 и увеличаването на трафика на ТИР-ове.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец