Протестът, който е под надслов "Не на насилието в яслите, детските градини и училищата" се провежда от 11:00 часа днес пред сградата на "Оборище" 44, където са дирекциите "Образование" и "Здравеопазване" към Столичната община. Събраха се около 50 родители заедно с децата си. Те размахваха зелени балони, които са символ на щастливо детство, което те смятат, че заслужава всяко дете. Основните притеснения на родителите са свързани с лошото отношение към децата в яслите и детските градини, след като миналата седмица се появиха записи, в които се чува как възпитателки в ясла заплашват и крещят на децата.Какви са исканията на родителите вижте в прякото включване на репортера Карина Караньотова.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души