Центърът на София е затворен до 17 часа заради традиционната за Европа инициатива "Ден без автомобили".
А до 19.30 часа е спряно движението през прохода Шипка заради провеждането на автомобилното планинско състезание „Шипка - Дамасцена 2018". Трафикът е пренасочен през Прохода на Републиката. Същият участък ще бъде затворен и утре. от 7:30 до 17:30 ч.
В периметъра със затворено движение жителите на София и гостите на града ще се придвижат пеша, с колело, тротинетка или с градски транспорт.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си