Изнервящо задръстване от ранния следобед на магистрала "Хемус" - колоната в посока столицата започваше от Ботевград и стигаше до тунела "Ечемишка", където има ремонт. На 15 км от София на АМ "Хемус" движението се извършва нормално, предаде репортерът на "По света и у нас" Диана Тодорова. Не така беше, обаче, в следобедните часове, когато няколкото ремонта по трасето на магистралата тестваха нервите на пътуващите. Вижте още за движението по АМ "Хемус" във видеото.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите