В бързо производство Варненският районен съд глоби с 1000 лева 22-годишен младеж за управление на автомобил без шофьорска книжка.
Той е засечен от служители на полицията на 27 септември тази година на главен път между село Разделна и град Белослав. Забелязвайки служебния патрулен автомобил, мъжът на няколко пъти променял маршрута си, за да избегне спиране и проверка.
Впоследствие сам отишъл в полицейския участък в Белослав и признал, че е шофирал без книжка.
Броени месеци преди това мъжът е санкциониран за същото нарушение.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи