Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ

Алекс Николов загуби финала за титлата в колежанското първенство на САЩ по волейбол

14:05, 08.05.2022
Чете се за: 00:47 мин.
Александър Николов Алекс
Снимка: БФВ

Български волейболист Алекс Николов и съотборниците му от Лонг Бийч загубиха с 0:3 (22:25, 21:25, 20:25) гейма финала за титлата на САЩ от университета на Хавай.

18-годишният посрещач отново бе най-резултатен за своя тим с цели 21 точки за едва три гейма. Една от тях бе директно от начален удар.

Лонг Бийч загуби от същия съперник и финала в Западната конференция на американското колежанско първенство.

Алекс, който стана първият новак, избиран за номер 1 на сезона, попадна в идеалния тим на финалите заедно със съотборника си Спенсър Оливър.

Александър Димитров обяви група от 22 младежки национали за квалификациите
13:27, 23.05.2022
В НБЛ поеха отговорността за нарушението, довело до изваждането на Левски от плейофите
Чете се за: 03:40 мин.
Вратарят на Астън Вила е бил атакуван от фенове на Сити след нахлуването на терена
Чете се за: 02:37 мин.
Двама души са загинали след руска въздушна атака над училище, 60 души остават под развалините
Екипът на БНТ в жилищен квартал в Одеса - какви са последиците от ракетния обстрел (СНИМКИ)