Снимка: Българска федерация по волейбол
09:31, 26.03.2022
Чете се за: 00:57 мин.

Андреа Буратини е утвърден като национален селекционер за мъжкия тим под 17 години от Управителния съвет на Българската федерация по волейбол, съобщиха от централата.

Италианският специалист живее отдавна в България със семейството си и познава отлично качествата на състезателите.

Владислав Тодоров стана треньор на жени под 16 години в друго решение на Управителния съвет. Димитър Неделчев и Христо Илиев влизат в комисията по детско-юношески волейбол, а Драган Иванов е новият член на треньорската комисия.

Управителният съвет утвърди материалите във връзка с Общото събрание на 29 март. Форумът започва в 10.00 часа в конгресния център до парк-хотел "Витоша".

Кристиян Николов и Йордан Ернандес стартират на европейското първенство по бокс в Белград днес
11:10, 20.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Гледайте финалите на Световната купа по прескачане на препятствия в Рияд по БНТ 3
Чете се за: 00:50 мин.
Гледайте по БНТ 3 третия мач от финалната серия за титлата в НВЛ за жени между Марица и ЦСКА
10:15, 20.04.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Атлетик Билбао не успя да вземе трите точки от аутсайдера Гранада
10:04, 20.04.2024
Чете се за: 00:40 мин.
Кристиян Димитров в предаването "Аз съм"
Чете се за: 04:05 мин.
Левски спечели отборната титла в класическия стил при момчетата на държавния шампионат по борба в Сандански
09:13, 20.04.2024
Чете се за: 01:07 мин.