В отбора на Лудогорец няма заразени с COVID-19 футболисти.
Това показаха резултатите от поредните задължителни PCR тестове преди предстоящия мач на "орлите" в Лига Европа - срещу белгийския Антверпен в четвъртък.
Вчера членовете на ръководството, футболистите, треньорите и служителите дадоха проби, като резултатите на всички са отрицателни.
По този начин Лудогорец ще бъде в пълен състав за гостуването в Антверп от група "J" на Лига Европа.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?