20:59, 09.07.2020
Чете се за: 00:23 мин.
Български футбол
ботев враца спаси класика царете

Отборът на Ботев (Враца) запази мястото си в елита на футболното ни първенство, след като разгроми с 3:0 като гост Царско село.

След скучно първо полувреме, в 61-ата минута Петър Атанасов откри за гостите от Враца с удар от 20 метра.

Само 7 минути по-късно отново той реши изхода на мача с втори гол.

В 74-ата минута интригата в срещата окончателно падна, след като Чавдар Ивайлов наказа за трети път домакините с далечен изстрел.

Така Ботев вече има 4 точки в класирането и дори Дунав да победи Царско село в последния мач от групата и точките да се изравнят, врачани остават недостижими заради по-добрите си показали през сезона.

Още Български футбол

Валери Божинов ще играе за отбора на „Звездите на Етър“ в мача срещу „Звездите на България“ от САЩ-94
Чете се за: 03:52 мин.
Светослав Петров: Искам футболистите да покажат, че не заслужаваме да сме последни
Чете се за: 01:40 мин.
Георги Дерменджиев, Любомир Ганев и сестри Стоеви в "Арена спорт"
16:24, 19.04.2024
Чете се за: 00:30 мин.
Илиян Киряков, Златко Янков и Емил Кременлиев ще участват в мача по повод вековния юбилей на Етър
16:05, 19.04.2024
Чете се за: 02:40 мин.
Нападателят на ЦСКА 1948 Радослав Кирилов: Ще се опитам да дам най-доброто от себе си
14:51, 19.04.2024
Чете се за: 03:05 мин.
Фернандо Каранга поднови тренировки с ЦСКА, Фаетон се завръща в групата за мача с Арда
12:10, 19.04.2024