16:47, 08.03.2020
Чете се за: 00:19 мин.
Български футбол
дунав разгневи лудогорец беше отнесен

Отборът на Лудогорец победи с 5:1 Дунав в последната среща от 24-ия кръг на футболното ни първенство.

Гостите от Русе изненадващо поведоха още в 5-ата минута с гол на Григор Долапчиев. Радостта им обаче трая само 6 минути.

В 13-ата Мавис Чибота израви, а в 30-ата Клаудиу Кешерю направи резултата 2:1 в полза на шампионите. Само 2 минути по-късно името си сред голмайсторите записа и Марселиньо.

В 38-ата минута Клаудиу Кешерю пък направи 4:1. Петото попадение за Лудогорец вкара Жоржиньо в 80-ата минута.

Начело в класирането е Лудогорец с 55 точки, пред Левски, Локомотив (Пловдив) и ЦСКА София с по 46.

Чете се за: 01:25 мин.
Радослав Гидженов и Владимир Вълков ще ръководят столичните дербита в Първа лига
18:42, 26.03.2024
Чете се за: 04:05 мин.
Българският национален отбор по футбол за младежи до 21 г. спечели евроквалификацията срещу Полша
18:10, 26.03.2024
Чете се за: 02:15 мин.
Футболните ни национали до 17 години завършиха със загуба в европейските квалификации
15:04, 26.03.2024
Младежкият футболен национал Християн Петров: Пределно мотивирани сме да покажем добро лице срещу Полша
07:33, 26.03.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Светослав Вуцов: Резултатите в националния отбор ще дойдат с добра игра и себераздаване
23:34, 25.03.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Валентин Антов пред БНТ: Готов съм да помогна на националния отбор на всяка една позиция (ВИДЕО)
21:04, 25.03.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Филип Кръстев пред БНТ: Всеки един от националния отбор трябва да се развива като футболист в клубния си тим (ВИДЕО)
20:49, 25.03.2024
Чете се за: 02:07 мин.
Кирил Десподов пред БНТ: С малко повече опит днес можехме и да измъкнем победата (ВИДЕО)
20:36, 25.03.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Илиан Илиев пред БНТ: Доволен съм от желанието на футболистите, трябва да действаме с повече самочувствие (ВИДЕО)
20:03, 25.03.2024
Чете се за: 02:50 мин.
Късен изравнителен гол лиши България от победа срещу Азербайджан в приятелския турнир FIFA Series
19:57, 25.03.2024
Чете се за: 05:15 мин.