Френският президент поздрави ПСЖ за успеха в Шампионска лига.
Френският президент Еманюел Макрон реагира веднага след втората поредна победа на Пари Сен Жермен в Шампионската лига, постигната след изпълнение на дузпи срещу Арсенал.
"Още една звезда блести над Париж! Браво на ПСЖ, който кара цяла Европа да мечтае! Франция е горда", написа държавният глава в социалните мрежи.
Кметът на френската столица Еманюер Грегоар също не остана равнодушен към победата, още повече, че той често може да бъде забелязан в ложите на "Парк де Пренс".
"За втори път поред!!! Париж още веднъж е столица на европейския футбол. Тази вечер Париж е горд, да празнуваме заедно с радост и уважение", призова градоначалникът на Париж.
Ерлинг Холанд и Килиан Мбапе повеждат Норвегия и Франция в сблъсъка на група "I"
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си