Сестрите се прибират днес в България с полет от Мадрид в 14:30 часа.
Пета историческа европейска титла за нас! Гордеем с този дух и с тази непримирима воля за победа! Това написа в профила си в Инстаграм Габриела Стоева, която в събота със сестра си Стефани триумфира на европейското първенство по бадминтон в испанския град Уелва.
„Доказахме, че когато сме заедно, няма невъзможни върхове. Тази титла е за всички, които вярваха, подкрепяха и бяха част от пътя! Напред и нагоре - най-доброто тепърва предстои!“, написа още Габриела Стоева.
На финала българките надвиха Бенгису Ерчетин и Назлъджан Инджъ (Турция) с 21:11, 21:17 за 40 минути.
Сестрите се прибират днес в България с полет от Мадрид в 14:30 часа.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро