Победа за българската тенисистка в САЩ.
Гергана Топалова се класира убедително на четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей в Орландо (САЩ) с награден фонд 30 хиляди долара.
Поставената под №8 българка разгроми с 6:2, 6:0 квалификантката Адриана Рийми (САЩ). Срещата продължи час и 25 минути.
Топалова допусна пробив за 1:2 в началото на мача, но спечели следващите 11 гейма.
За място на полуфиналите Топалова ще играе срещу победителката от срещата между Лука Удварди (Унгария) и Емили Сейболд (Германия).
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите