Българинът е част от отбора на "кайтс"
Григор Димитров допусна две поражения на демонстративния отборен турнир на твърда настилка Световна тенис лига, който се провежда в Обединените арабски емирства. В първия си мач за новия сезон, който беше на двойки, най-добрият български тенисист заедно със Стефанос Циципас отстъпи с 6:7 (3) срещу Даниил Медведев и Андрей Рубльов (Русия).
След това в двубоя на сингъл Димитров допусна поражение с 3:6 срещу Рубльов.
Българинът допусна пробив за 1:3 срещу руснака, който успя да запази аванса си и да постигне краен успех.
Григор Димитров е част от отбора на "кайтс" се изправя срещу тима на "ийгълс". Крайният резултат ще стане известен след изиграване на всички мачове между двата състава по-късно тази вечер. За момента и преди последните мачове "кайтс" води с 21:20.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Бившата шампионка от Уимбълдън Маркета Вондроушова получи четиригодишно наказание
Прокуратурата във Варна разследва пет досъдебни производства по казуса "Баба Алино"
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на детската болница заради ограничителни условия