Надпреварата е олимпийска квалификация за Париж 2024
Националката Христомира Поповска ще участва на международния турнир по бадминтон от сериите "Internatonal challenge" в Кампала (Уганда), който е олимпийска квалификация за Париж 2024. Надпреварата ще се проведе от 21 до 25 февруари.
В първия кръг на основната схема на единично жени българката ще играе срещу поставената под номер 3 Инес Лусия Кастийо Саласар от Перу. При успех тя ще срещне във втория кръг победителка от мача между Харамара Гайтан (Мексико) и квалификантка.
Поповска е единствената националка, която е заявена в турнира.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите