Илиян Радулов се класира за втория кръг на тенис турнир в Кордоба

илиян радулов загуба старта турнира сериите чалънджър барселона
07:01, 06.06.2024
Чете се за: 00:45 мин.

Илиян Радулов се класира за втория кръг на турнир в испанския град Кордоба с награден фонд 25 хиляди долара.

Българинът преодоля първия кръг след успех с 6:3, 2:0 и отказване на представителя на домакините Алберт Педрико Кравцов след 53 минути игра.

Радулов изостана с 1:3 в първия сет, но спечели пет последователни гейма до 6:3. Серията на родния тенисист продължи с нови два спечелени гейма в началото на втората част преди Кравцов да се откаже.

Преди този мач Радулов записа три поредни победи без да загуби сет в квалификациите.

Иван Алипиев се представи на ниво, но Латина допусна втора поредна загуба в борбата за оцеляване в италианската Серия А2
80 години от десанта в Нормандия: Светлинно шоу с дронове в Англия почете паметта на загиналите