Интер се промъкна до 1/4-финалите за Купата на Италия след продължения

Интер
06:50, 20.01.2022
Чете се за: 01:00 мин.

Отборът на Интер достигна до 1/4-финалите на Купата на Италия, след като отстрани много трудно Емполи. „Нерадзурите“ победиха своя противник на „Сан Сиро“ с 3:2 след продължения.

В редовното време двамата си размениха по два гола за 2:2. Алексис Санчес откри резултата в началото на мача. След почивката Емполи поведе благодарение на гол на Недим Байрами и автогол на Андрей Раду. В добавеното време на втората част Интер успя да вкара мача в продължения чрез красив гол на Андреа Ранокиа.

В продълженията Интер стигна до ново попадение чрез резервата Стефано Сенси за крайното 3:2.

На 1/4-финалите „нерадзурите“ ще се изправят срещу победителя от мача Рома - Лече.

Мексикански водещ се обяви бурно в ефир в подкрепа на ваксините (ВИДЕО)
"Топлофикация София" за трети път съди русенка за задължения, без тя да е живяла в столицата