Кристиян Димитров донесе победата на Хайдук срещу отбора на Боби Цонев в Хърватия

Източник: БНР
12:02, 06.06.2020
Чете се за: 00:24 мин.
Европейски футбол
кристиян димитров донесе победата хайдук отбора боби цонев хърватия

Бившият защитник на Ботев (Пловдив) Кристиан Димитров с късен гол донесе победата на Хайдук (Сплит)с 2:1 срещу тима на Боби Цонев Интер (Запрешич). Цонев започна като титуляр, но бе заменен в 63-ата минута.

Интер поведе в резултата в 37-ата минута с попадение на Иван Мамут. В 57-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като Никола Солдо бе изгонен с директен червен картон. Три минути по-късно Мийо Чаткаш вкара от дузпа и изравни. В 7-ата минута от добавеното време Кристиан Димитров, появил се на терена в 81-ата, с глава оформи крайното 2:1.

Хайдук е на второ място в класирането с 48 точки. Интер пък остава на дъното на таблицата със 17 точки. Водач е Динамо Загреб с 65 точки.

Чете се за: 01:47 мин.
Президентът на Дармщадт: Това е като 102-годишна баба, за която знаеш, че един ден ще си отиде и този ден неизбежно идва
11:43, 29.04.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Ангелос Постекоглу: Бих дал малко от ентусиазма на Кристиан Ромеро на останалите
11:35, 29.04.2024
Чете се за: 02:52 мин.
Интер отпразнува 20-ата си титла в Серия А пред десетки хиляди тифози на площад Дуомо
11:20, 29.04.2024
Пеп Гуардиола: Мисля, че Арсенал няма да загуби точки и ние знаем точно какво трябва да направим
Чете се за: 00:50 мин.
Болницата в Самоков е дезинфекцирана, чакат се резултатите от тестовете на 39 медицински сестри